IBD gelinio lako tirpiklis 473ml.

12,50 €

Susikurkite paskyrą ir prisijunkite prie mūsų kaupiamųjų nuolaidų programos. Išleiskite bent 150,00 € ir gaukite 5.00% nuolaidą.

Naudojimas: prisotinti vatos tamponėlį tirpikliu. Uždėti ant nago ir apgaubti aliuminio folija. Atkreipti dėmesį, kad folija stipriai prispaustų vatą prie nago. Palaukti 10min. Nutraukti foliją nuo kiekvieno nago. Jei buvo užteptas storesnis gelio/lako sluoksnis, laikyti apgaubus folija ilgesnį laiką. Kai gelis/lakas ’atšoka’ nuo nago, su plastikinu įrankių atkelti likučius nuo nago. NEPLĖŠTI nuo nago! 

Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Los Angeles, CA90040 USA

Kilmės šalis - JAV

Ingredients

Acetone, Isopropyl Palmitate, Fragrance (Parfum), Alpha- Isomethyl lonone, Citral, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool.

Skaityti visą aprašymą
IBD
9059
9977 Prekės

Charakteristikos

Prekės tipas
Papildomi skysčiai
Valiklis
Produktų linija
IBD Just
Tūris
473 ml.