• −25%

Saloninis gelio nagų modeliavimas

350,00 €
262,50 €

Pradžių pradžia norinčioms priauginti nagus su geliais ir akrigeliais (poligeliais), naudojant apatines ir viršutines  formeles, išmokti nago paviršiaus dildžiavimo bei korekcijos.

block Išparduota

Susikurkite paskyrą ir prisijunkite prie mūsų kaupiamųjų nuolaidų programos. Išleiskite bent 150,00 € ir gaukite 5.00% nuolaidą.

SALONINIS GELIO NAGŲ MODELIAVIMAS

Pilnavertis kursas kaip sumodeliuoti gražius ir tvirtus dirbtinius nagus su savaime išsilyginančiais E.Mi geliais ir akrigeliu .

15 valandų aiškios ir pagrįstos teorijos, kasdien – darbas su modeliais.

Teorinės dalies programa pagal dienas:

1 diena: Akrilatų cheminė sudėtis, gelio sistemų klasifikacija, teisingo formelės uždėjimo kriterijai pagal nago formą ir augimo kryptį, Praktika – formelių statymas, nago prailginimas ir modeliavimas gelinio lako bazėmis arba geliais.

2 diena: Pagrindinės nago architektūros sąvokos, idealaus dirbtinio nago charakteristikos, pagrindiniai modeliavimo etapai. Šios dienos tikslas – suprasti nuo ko priklauso dirbtinio nago stiprumas! Praktika – gelio nagų priauginimas modeliui pasirinktinai geliu arba akrigeliu. Nago forma ovalas.

3 diena: Nago paviršiaus dildžiavimo technika, laisvo nago galiuko formų rūšys, teisingos nagų proporcijos. Praktika – gelio nagų priauginimas modeliui pasirinktinai geliu arba akrigeliu. Nago forma kvadratas.

4 diena: Gelio nagų papildymas, korekcija ir remontas. Atšokimų ir atsisluoksniavimų priežastys. Teisingas atšokimų šalininmas. Praktika – darbas su modeliu – korekcija geliu arba akrigeliu pasirinktinai.

5 diena: Natūralių nagų sutvirtinimas geliu. Kas yra nago kraštelio laminavimas ir kada jis atliekamas. Laminavimo technologija nago sutvirtinimo ir korekcijos metu. Dirbtinių nagų nuėmimas.

Praktika – darbas su modeliu – nago kraštelio laminavimas korekcijos arba sutvirtinimo metu.

Dalyvių dėmesiui! Praktikos metu dirbame su viena modelio ranka, t.y. vienas modelis dviem dalyvėm. Jei neturite savo modelio – praneškite apie tai registracijos metu. Mes modelį surasime už papildomą mokestį: 2,5 euro viena modelio ranka, 5 eur – pilnas modelis.

Dalyvėms rekomenduojame turėti savo frezą. Jei jos neturite – rezervuokite frezą pas mus (be papildomo mokesčio). Visas kitas priemones darbui suteikiame.

Rekomenduojame meistrėms, jau dirbančioms su gelinio lako sistema ir mokančioms atlikti aparatinį manikiūrą.

DOVANA – 80 eur vertės kuponas E.MI PRIEMONĖMS ĮSIGYTI!*

*Dovanų kuponas duodamas mokiniams, kurie už kursą moka PILNĄ SUMĄ! Dovaną gaunate po kurso baigimo tik tuo atveju, jei buvo sumokėtas 100 eur avansas likus ne mažiau nei 2 savaitėms iki kurso pradžios , o likusi suma sumokėta pirmą kurso dieną arba anksčiau.

Kurso dalyvės gauna vienkartinę 25% nuolaidą E.Mi prekėms, kurios viršija dovanų kupono sumą.

Baigusios šį kursą galėsite toliau praktikuotis su instruktore mūsų mokykloje, o viena praktika kainuos tik 17 eurų.

Skaityti visą aprašymą
E.Mi

Charakteristikos

Sudėtingumo lygis
Pažengusiems