FILLERINA dieninis kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais, 2 lygis, 50 ml

69,00 €

„Fillerina®“  dieninis kremas su patentuotu 6 hialurono rūgščių ir peptidų kompleksu. Giliai drėkina, stangrina, mažina ir užpildo raukšleles. 

Susikurkite paskyrą ir prisijunkite prie mūsų kaupiamųjų nuolaidų programos. Išleiskite bent 150,00 € ir gaukite 5.00% nuolaidą.

„Fillerina®“  dieninis kremas su patentuotu 6 hialurono rūgščių ir peptidų kompleksu. Giliai drėkina, stangrina, mažina ir užpildo raukšleles. 

Odai senstant, joje laipsniškai mažėja hialurono rūgšties kiekis, todėl pasirodo raukšlės, išraiškos raukšlelės, oda suglemba. „Fillerina®“ dieninio kremo sudėtyje yra patentuotas, novatoriškas, 6 skirtingų hialurono rūgšties molekulių ir peptidų mišinys. Dėl skirtingo molekulių skvarbumo tolygiai užpildomi visi odos sluoksniai – nuo paviršinių iki pačių giliausių.  Hialurono rūgštis „suriša“ vandenį ir užpildo raukšles bei išryškėjusį mikroreljefą.

2 stiprumo lygio (vidutinės koncentracijos) kremas vartojamas, kai matomos išryškėjusios senėjimo sukeltos raukšlės ir išraiškos raukšlelės, nelygus, pastebimas mikroreljefas, akivaizdžiai suglebusi oda, ypač ties skruostikauliais ir lūpomis.

Dieninis kremas gali būti naudojamas vienas ar kartu su kitais „Fillerina®“ produktais.

Šveicarijoje patentuota formulė. 

Skaityti visą aprašymą
FILLERINA
805141723557
3 Prekės

Charakteristikos

Prekės tipas
Kremas
Odos tipas
Brandi
Tūris
50 ml.