FILLERINA naktinis kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais, 3 lygis, 50 ml

93,00 €

„Fillerina®“ naktinis maitinamsis kremas kasdienei veido odos priežiūrai su raukšleles užpildančiu, Šveicarijoje patentuotu, 6 hialurono rūgščių ir peptidų kompleksu.

report_problem Paskutinė prekė

Susikurkite paskyrą ir prisijunkite prie mūsų kaupiamųjų nuolaidų programos. Išleiskite bent 150,00 € ir gaukite 5.00% nuolaidą.

Fillerina®“ naktinis maitinamsis kremas kasdienei veido odos priežiūrai su raukšleles užpildančiu, Šveicarijoje patentuotu, 6 hialurono rūgščių ir peptidų kompleksu.

Odai senstant, joje laipsniškai mažėja hialurono rūgšties kiekis, todėl pasirodo raukšlės, išraiškos raukšlelės, oda suglemba. „Fillerina®“ naktinio kremo sudėtyje yra patentuotas, novatoriškas, 6 skirtingų hialurono rūgšties molekulių ir peptidų mišinys. Hialurono rūgštis „suriša“ vandenį ir užpildo raukšles bei išryškėjusį mikroreljefą.

Poveikis: 

  • giliai drėkina ir stangrina odą;
  • suteikia skaistumo odai;
  • mažina ir užpildo raukšleles.  

Dėl skirtingo molekulių skvarbumo tolygiai užpildomi visi odos sluoksniai – nuo paviršinių iki pačių giliausių. 

Produkto stiprumas: 3 lygis. Šis stipriausios koncentracijos kremas vartojamas, kai matomos gilios senėjimo raukšlės ir išraiškos raukšlelės, labai nelygus, pastebimas mikroreljefas, labai stipriai suglebusi oda, ypač ties skruostikauliais ir lūpomis.

Pasirinkite tinkamiausią produktą iš trijų galimų skirtingų koncentracijų: 1 lygio (GRADE 1), 2 lygio (GRADE 2), 3 lygio (GRADE 3).  

Naktinis kremas gali būti naudojamas vienas ar kartu su kitais „Fillerina®“  produktais.

Šveicarijos patentai: SWISS PATENT CH 705 713, CH 695 412 A5.

Skaityti visą aprašymą
FILLERINA
805141723560
2 Prekės

Charakteristikos

Prekės tipas
Kremas
Odos tipas
Brandi
Tūris
50 ml.