FILLERINA paakių ir lūpų kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais, 1 lygis, 15 ml

44,00 €

Fillerina®“ paakių ir lūpų kremas su patentuotu 6 hialurono rūgščių ir peptidų kompleksu. Giliai drėkina, stangrina, mažina ir užpildo raukšleles. 

report_problem Paskutinė prekė

Susikurkite paskyrą ir prisijunkite prie mūsų kaupiamųjų nuolaidų programos. Išleiskite bent 150,00 € ir gaukite 5.00% nuolaidą.

„Fillerina®“ paakių ir lūpų kremas su patentuotu 6 hialurono rūgščių ir peptidų kompleksu. Giliai drėkina, stangrina, mažina ir užpildo raukšleles. 

Odai senstant, joje laipsniškai mažėja hialurono rūgšties kiekis, todėl pasirodo raukšlės, išraiškos raukšlelės, oda suglemba. „Fillerina®“ paakių ir lūpų kontūro kremo sudėtyje yra patentuota 6 skirtingų hialurono rūgšties molekulių ir peptidų formulė. 

Dėl skirtingo molekulių skvarbumo tolygiai užpildomi visi odos sluoksniai – nuo paviršinių iki pačių giliausių.  Hialurono rūgštis „suriša“ vandenį ir užpildo raukšles bei išryškėjusį mikroreljefą.

Produkto stiprumas – 1 lygis (Grade 1). Šis mažiausios koncentracijos kremas naudojamas, kai pastebimos pirmosios besiformuojančios raukšlelės, mimikos raukšlelės, išryškėjęs lūpų srities mikroreljefas. 

Kremą galima naudoti vieną arba, siekiant maksimalaus efekto, rekomenduojame naudoti kartu su kitais „Fillerina®“ produktais: 14 dienų užpildo rinkiniu, dieniniu ir naktiniu kremais.

Naudoti tik išoriškai. 

Skaityti visą aprašymą
FILLERINA
12457878
2 Prekės

Charakteristikos

Prekės tipas
Akių priežiūros priemonė
Lūpoms
Odos tipas
Brandi
Tūris
15 ml.