FILLERINA paakių ir lūpų kremas su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais, 3 lygis, 15 ml

72,00 €

Fillerina®“ paakių ir lūpų kremas su patentuotu 6 hialurono rūgščių ir peptidų kompleksu. Giliai drėkina, stangrina, mažina ir užpildo raukšleles. 

report_problem Paskutinė prekė

Susikurkite paskyrą ir prisijunkite prie mūsų kaupiamųjų nuolaidų programos. Išleiskite bent 150,00 € ir gaukite 5.00% nuolaidą.

„Fillerina®“ paakių ir lūpų kremas su patentuotu 6 hialurono rūgščių ir peptidų kompleksu. Giliai drėkina, stangrina, mažina ir užpildo raukšleles. 

Odai senstant, joje laipsniškai mažėja hialurono rūgšties kiekis, todėl pasirodo raukšlės, išraiškos raukšlelės, oda suglemba. „Fillerina®“ paakių ir lūpų kontūro kremo sudėtyje yra patentuota 6 skirtingų hialurono rūgšties molekulių ir peptidų formulė. 

Dėl skirtingo molekulių skvarbumo tolygiai užpildomi visi odos sluoksniai – nuo paviršinių iki pačių giliausių.  Hialurono rūgštis „suriša“ vandenį ir užpildo raukšles bei išryškėjusį mikroreljefą.

3 stiprumo lygio (Grade 3) paakių ir lūpų kremas „Fillerina®“ rekomenduojamas, kai matomos gilios senėjimo raukšlės ir išraiškos raukšlelės, labai nelygus, pastebimas lūpų mikroreljefas. 

Kremą galima naudoti vieną arba, siekiant maksimalaus efekto, rekomenduojame naudoti kartu su kitais „Fillerina®“produktais: kosmetinio užpildo rinkiniu, dieniniu ir naktiniu kremais.

Naudoti tik išoriškai. 

Skaityti visą aprašymą
FILLERINA
805141723564
2 Prekės

Charakteristikos

Prekės tipas
Akių priežiūros priemonė
Lūpoms
Odos tipas
Brandi
Tūris
15 ml.