• −15%

WELLA ColorMotion+ atkuriamoji kaukė su WellaPlex 500 ml.

44,68 €
37,98 €

Wella ColorMotion+ Structure+ Mask - Intensyvi atkuriamoji kaukė su WellaPlex 500 ml.

Susikurkite paskyrą ir prisijunkite prie mūsų kaupiamųjų nuolaidų programos. Išleiskite bent 150,00 € ir gaukite 5.00% nuolaidą.

Intensyvaus poveikio dažytų plaukų kaukė Wella Color Motion+ Structure Mask 500 ml turtinga savo sudėtimi, turi visa paletę aktyviųjų ingredientų, kurie veiksmingai stiprina plaukų struktūrą, suteikia ilgai išliekančio žvilgesio ir paklusnumo. Natūralus avokado aliejus minkština plaukus, juos drėkina ir maitina. Šis aliejus tikras išsigelbėjimas sausiems, lūžinėjantiems, dažytiems plaukams. Avokado aliejuje esančios vertingosios riebalų rūgštys lygina, stiprina plaukus, skatina augimą, stabdo plaukų slinkimą ir suteikia blizgesio. Ši kaukė sukurta naudojant WellaPlex rišamąją medžiagą, kuri padeda atkurti vidines plaukų jungtis. Priemonės sudėtis papildyta histidinu, tai viena iš dvidešimties dažniausių aminorūgščių, kuri reguliuoja atsinaujinimo ir augimo procesus. Trūkstant šios amino rūgšties, stoja normalus plauko augimas. Ši kaukė specialiai sukurta dažytų, plonų plaukų priežiūrai, ilgesniam spalvos palaikymui, suteikia ilgai išliekančio žvilgesio ir paklusnumo. Kaukė skirta naudoti 1-2 k. per savaitę.

Naudojimas. Specialisto patarimas: naudokite nedidelį kiekį. Tepkite tik problemines vietas (vidurinę plaukų dalį ir galiukus). Užtepkite priemonės ant švarių ir drėgnų plaukų. Palaikykite 5 minutes ir gerai nuskalaukite.

Skaityti visą aprašymą
Wella Professionals
992415893
10 Prekės

Charakteristikos

Prekės tipas
Kaukės
Produktų linija
ColorMotion+
Plaukų tipas
Chemiškai paveikti
Nepaklusnūs
Sausi
Slenkantiems plaukams
Tūris
500 ml.

Jums taip pat gali patikti