GMT Beauty Atnaujinantis Ir Stangrinantis Serumas 30ml

44,00 €

Vandens pagrindu pagamintas serumas su staigaus patempimo efektu lygina raukšles, drėkina, pagyvina ir atkuria odos skaistumą. Stipri antioksidantų derinys lėtina senėjimo procesą, regeneruoja giluminius odos audinius. Aktyvūs ingredientai: SVELTAM™, Gatuline® Expression. Naudojimas: Ryte ir vakare tepkite ant švarios, sausos odos ir švelniai masažuokite, kol visiškai įsigers.

Susikurkite paskyrą ir prisijunkite prie mūsų kaupiamųjų nuolaidų programos. Išleiskite bent 150,00 € ir gaukite 5.00% nuolaidą.

Naujausi biotechnologiniai sprendimai leido išgauti iš kavos pupelių efektyvų veikliųjų medžiagų derinį - SVELTAM™, kuris pašalina senėjimo požymius, smulkias ir gilesnės raukšlės, tamsius apskritimus po akimis, niūrią odos spalvą ir elastingumo praradimą, apsaugo nuo pažeidimų sukeltų UV spindulių, mažina paakių srities patinimą.

Žaliosios arbatos ekstraktas (Camellia Sinensis), Barbadoso vyšnių ekstraktas (Malpighia Punicifolia) ir Trilapio pusplaišio ekstraktas (Menyanthes Trifoliata) sudaro stiprų antioksidantų kompleksą, kuris atkuria elastinių skaidulų sintezę ir suteikia pakėlimo efektą.

Gatuline® Expression (Acmella Oleracea extract) – tropinio augalo "Spilantes Akmella" ekstraktas yra natūrali Botokso alternatyva.

Skaityti visą aprašymą
GMT Beauty
FH10272
3 Prekės

Charakteristikos

Prekės tipas
Serumas
Odos tipas
Brandi
Tūris
30 ml.