• −25%

FILLERINA® dermatologinio kosmetinio užpildo rinkinys su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais 2 lygis 2x30ml

115,00 €
86,25 €

Fillerina 14 dienų kosmetinio užpildo rinkinys su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais, 2 lygis 2*30 ml Nr.2 grade

Susikurkite paskyrą ir prisijunkite prie mūsų kaupiamųjų nuolaidų programos. Išleiskite bent 150,00 € ir gaukite 5.00% nuolaidą.

Fillerina“ 14 dienų dermatologinio kosmetinio užpildo rinkinys veido raukšlėms su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais. 2 lygis (GRADE 2).

2 stiprumo koncentracijos produktas yra skirtas matomoms veido raukšlėms užpildyti, kuomet yra nedidelis audinių atsipalaidavimas ir suglebimas.

Tai pirmoji „Fillerina®“ užpildo terapija, kurią atliksite namuose, be adatų, su tiksliu patentuotu aplikatoriumi. Naudoti tik išoriškai.KAIP IŠSIRINKTI?

Visi FILLERINA® produktai yra trijų koncentracijų, pasirinkite tinkamo stiprumo produktą atsižvelgdami į dabartinę Jūsų odos būklę, raukšlių gylį, mikroreljefą, skruostų ir lūpų apimtį (žr. Fillerimeter skalę su nuotraukomis apačioje):

GRADE 1 Prasidėjęs veido odos suglebimas. Formuojasi pirmosios raukšlės. Pirminių raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas. Silpniausias produktas. 

GRADE 2 Nedidelis audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Raukšlių užpildymas bei skruostų ir lūpų apimties didinimas. Vidutinio stiprumo produktas. 
GRADE 3 Akivaizdus audinių atsipalaidavimas ir suglebimas. Vidutinio gylio raukšlių užpildymas bei lūpų apimties didinimas. Stipriausias produktas. 
Skaityti visą aprašymą
FILLERINA
805141723563
5 Prekės

Charakteristikos

Prekės tipas
Veido užpildai
Odos tipas
Brandi