PREKIŲ PRISTATYMAS

Salonpro.lt el. parduotuvėje įsigytų prekių pristatymas (visoje Lietuvoje) yra įvykdomas per 2-7 darbo dienas skaičiuojant nuo apmokėjimo datos. Prekės savaitgaliais nesiunčiamos.

Salonpro.lt profesionalios kosmetikos el. parduotuvėje Klientas privalo nurodyti tikslų prekių pristatymui reikalingą adresą ir kontaktinį telefoną reikalingą tiesioginiam kontaktui.

Pristatymas Lietuvoje visiems užsakymams, kurių bendra užsakymo suma yra mažesnė nei 40 EUR, kainuoja 5,00 EUR *, užsakymams, kurių suma viršija 40 EUR - pristatymas nemokamas!

*Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją (ten prekės pristatomos pagal atskirą susitarimą).

Gavus kliento apmokėjimą, Salonpro.lt įsipareigoja prekę pristatyti per 1-7 darbo dienas. Informuojame, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Prekės būklę tikrinkite pristatymo metu

Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštyje) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumeną. Jei turite kokių pastebėjimų ar pastabų dėl prekės pakuotės, ar prekių kiekio prašome informuoti kurjerio atstovą pristatymo metu. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė yra pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Gavėjas privalo tai atžymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Tiksliai nurodykite pristatymo adresą

Salonpro.lt įsipareigoja pristatyti prekes Jums ne vėliau kaip per 5 kalendorines darbo dienas, laikydamasis taisyklių bei terminų nurodytų aprašymuose. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės, jei Klientas nurodė neteisingus Pristatymo duomenis, sutartu laiku nebuvo nurodytu adresu, kuris pateiktas užsakymo lape. Pirkėjui nepavykus pristatyti prekės 3 kartus prekė grąžinama pardavėjui.