Pirkite www.salonpro.lt parduotuvėje ir nedelsiant atgaukite dalį išleistų pinigų. Už kiekvienus išleistus 6 Eurus Jūs atgal gausite 1 Lojalumo Tašką (5%), kurio vertė yra 0.3 Euro. Sukauptus Lojalumo taškus galėsite apmokėti padengdami dalį pirkinio vertės arba panaudoti juos kitą kartą. Pisiregistruokite ir mes iš karto padovanosime Jums 1.5 Euro, kuriuos galėsite panaudoti kaip nuolaidą.

Sukauptais taškais galite atsiskaityti iki 14.49 Euro pirkinio vertės!

Kaip man panaudoti Lojalumo Taškus, kad galėčiau sutaupyti?

Pasitikrinkite sukauptus taškus, viršuje paspauskite “Mano paskyra” ir prie jos prisijungkite. Kuomet Jūs atsiskaitysite Jūs galėsite pasirinkti ar panaudoti sukauptus Lojalumo Taškus ar išsaugoti juos ir panaudoti vėliau. Atkreipkite dėmesį, kad Lojalumo Taškai pateks į Jūsų sąskaitą tuomet kai siuntinys bus išsiųstas.

Kiek yra verti Lojalumo Taškai?

Kiekvienas Lojalumo Taškas yra vertas 0.3 Euro. Taigi, jei Jūs nusipirkote prekių už 36 Eurus, Jūs užsidirbote 6 Lojalumo Taškus. 1 Lojalumo Taškas lygus 0.3 Euro. Iš viso turėsite 1.8 Euro, kuriais galėsite sumažinti sekančią sąskaitą.

Kur čia paslėpta gudrybė?

Nėra jokios gudrybės! Jūs bet kada galėsite atsiskaityti savo sukauptais Lojalumo Taškais, jie gali būti saugomi net vienerius metus! Atkreipkite dėmesį, kad sukauptų Lojalumo Taškų negalima išsikeisti į grynuosius pinigus. Taip pat perkant Jūs turite prisijungti prie savo paskyros tam, kad Lojalumo taškai būtų išsaugoti.

Lojalumo taškai nėra duodami už siuntimo išlaidas, jie skaičiuojamitik už prekės vertę eurais.