Salonpro.lt elektroninė kosmetikos parduotuvė internete skirta tam, kad informacija apie profesionalią kosmetiką būtų prieinama ne tik šios srities profesionalams, bet ir paprastam vartotojui, kuris ieško kokybiško-profesionalaus produkto.

UAB ,,Aidos studija‘‘ pradėjo savo veiklą 1999 m., kaip grožio salonas. Savininkai – kirpėja, kūrybos vadovė Aida Krupskienė ir Viktoras Krupskis. Nuo 2002 metų salono meistrai pradėjo vesti kirpimų seminarus kitiems Vakarų Lietuvos kirpėjams. Tais pačiais metais ,,Aidos studijos‘‘ kūrybinė komanda surengė pirmąjį kirpimų kolekcijos pristatymą Klaipėdoje. Šie pristatymai yra rengiami kasmet ir jau spėjo tapti vertinamu bei laukiamu renginiu kirpėjų tarpe. Nuo 2006 metų pradėti vesti 4-ių , 3-jų ir 2-jų dienų kvalifikacijos kėlimo kursai, darbo patirties turintiems kirpėjams.

2003 metais ,,Aidos studija‘‘ gavo teisę atstovauti įmonę ,,Nagavita‘‘ Vakarų Lietuvos zonoje, todėl įkūrė didmeninės prekybos padalinį ir pradėjo bendradarbiavimą su manikiūristėmis, pedikiūristėmis, kosmetologėmis ir masažistėmis. Šiai dienai mes turime ne tik didžiausią pasiūlą produktų, skirtų šiems specialistams, bet ir siūlome 12 kvalifikacijos kėlimo seminarų, kuriuos baigusios specialistės gauna firmų gamintojų patvirtintus tarptautinius sertifikatus.

2008 metų liepos mėn. UAB ,,Aidos studija‘‘ pasirašė distribucijos Vakarų Lietuvai sutartį su Estų kompanija ,,Salonshop‘‘, atstovaujančią TIGI, JOICO, ALTERNA ir kitas kompanijas, gaminančias produktus kirpėjams, su UAB ,,Visunita‘‘, atstovaujančią SLA dekoratyvinę ir Marija Galand veido priežiūros kosmetiką. Todėl 2012 m. buvo atidarytas ,,Salon Pro‘‘ Klaipėdoje ir www.salonpro.lt internetineje erdveje, kurio veikla apima ne tik tiesioginius produktų bei įrangos pardavimus visiems kirpyklose ir grožio salonuose dirbantiems specialistams, bet ir konsultacijas, mokymus, ir kitą visokeriopą pagalbą šiai verslo sričiai.