• −15%

Nail Tek Antifungal 10ml - priešgrybelinė priemonė

14,50 €
12,33 €

Priemonė nuo rankų ir kojų grybelio. Nail Tek Antifungal yra viena veiksmingiausių priemonių nuo grybelio, kurią galima įsigyti be recepto. Maksimaliai stipri priemonės sudėtis leidžia efektyviai sumažinti rankų ir kojų odos: niežulį, jautrumą, paraudimą, sudirginimą. Priemonė naikina grybelį, mažindama grybelinių ląstelių augimą ir dauginimąsi grybelinės infekcijos pažeistose vietose.

Susikurkite paskyrą ir prisijunkite prie mūsų kaupiamųjų nuolaidų programos. Išleiskite bent 150,00 € ir gaukite 5.00% nuolaidą.

Laikymo ir naudojimo ypatumai

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

American International Industries. Los Angeles, CA90040 USA

Kilmės šalis: JAV

Ingredients

Ingredients: Miconazole Nitrate 2%, Benzyl Alcohol, Water, Isopropyl Alcohol, Acetic Acid, Laureth-4.

Skaityti visą aprašymą
Nail Tek
11034
9974 Prekės

Charakteristikos

Prekės tipas
Priešgrybelinės priemonės
Tūris
10 ml.